Organizujemy kursy dotyczące diagnostyki i terapii pacjentów w ramach Akademii Terapii Manualnej i Igłoterapii Suchej

Nadchodzące szkolenia i kursy

Webinar “Ultrasonografia (USG) uda w praktyce fizjoterapeuty”

Webinar “Ultrasonografia (USG) uda w praktyce fizjoterapeuty”

Informacje o szkoleniu

Webinar “Ultrasonografia (USG) uda w praktyce fizjoterapeuty”

Cena: BEZPŁATNY

Termin Szkolenia:

20 LUTEGO 2024 godzina 20:00 – ONLINE

Kto może uczestniczyć w szkoleniu:

Fizjoterapeuci, studenci fizjoterapii, lekarze, studenci medycyny, osteopaci

Prezentacja w języku angielskim, tłumaczenie konsekutywne na język polski.

Szczegółowe informacje o webinarze

Webinar USG uda – anatomia prawidłowa i patologiczna

 

Ultrasonografia to metoda diagnostyczna, która od dawna jest wykorzystywana w medycynie. W ostatnim czasie stała się także niezwykle przydatna w fizjoterapii. Poprzez zastosowanie USG, fizjoterapeuci mogą ocenić stan tkanek, zaplanować odpowiednie leczenie i śledzić efekty terapii. Na naszym webinarium omówimy najnowocześniejsze metody oceny tkanek miękkich i kostnych obszaru uda, a także przedstawimy sposoby wykorzystywania USG w codziennej pracy fizjoterapeuty.

Uczestnicy naszego webinarium poznają nie tylko możliwości ultrasonografii obszaru uda, ale również najnowsze trendy w zakresie fizjoterapii. Nasz specjalista podzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą naukową.

Oprócz pokazania prawidłowej sonoanatomii uda, przeanalizujemy różne rodzaje uszkodzeń mięśniowych i oznak patologicznych w badaniu USG

Nasze webinarium odbędzie się 20 lutego o 20:00. Jednak będzie dostępny w dogodnym dla Ciebie czasie. Dla uczestników, którzy z różnych przyczyn nie będą mogli w nim uczestniczyć, oferujemy nagranie, które będzie dostępne przez 30 dni. Koszt uczestnictwa w webinarium jest DARMOWY

Prowadzący webinar to dr Juan Antonio Valera Calero, specjalista ultrasonografii w fizjoterapii. Obecnie zajmuje się aktywnością dydaktyczną i naukową w departamencie Fizjoterapii na Uniwersytecie Complutense w Madrycie.

Jego linie badawcze skupiają się na zastosowaniu ultrasonografii (USG) w fizjoterapii, przewlekłym bólu, bólu odcinka szyjnego, fizjoterapii inwazyjnej i markerach biochemicznych bólu.

Opublikował ponad 90 badań naukowych w prestiżowych czasopismach naukowych o wysokim czynniku wpływu impact factor jak “Pain Practice”, “Musculoskeletal Science and Practice”, “Diagnostics”, “Journal of Clinical Medicine”, “International Journal of Environmental Research and Public Health”, “Ultrasound in Medicine and Biology” czy “International Journal of Clinical Practice”. Laureat nagród na kongresach międzynarodowych za najlepsze wystąpienia naukowe.

 

Tłumaczenie – Mateusz Kobylarz – założyciel Akademii ATMIS

Masz pytania dotyczące webinaru i naszych szkoleń? Porozmawiajmy!

Zapisz się!

  Wybierz termin kursu


  Administratorem Twoich danych osobowych jest: ATMIS SUPPLIES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Stary Nart 58, kod pocztowy 37-430, wpisana do Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0001088437, NIP 6020148246, REGON 527793633

  FAQ

  Jak zapisać się na kurs?

  Lista wszystkich aktualnych szkoleń w Akademii Atmis jest dostępna w zakładce Szkolenia. Wybierz to, które Cię interesuje, sprawdź zakres szkolenia, cenę, termin oraz lokalizację. Jeśli jesteś zainteresowany, wypełnij formularz i  “Wyślij zgłoszenie”. Jeśli masz dodatkowe pytania, zadzwoń +48-881-755-481.

  Dlaczego wybrać szkolenia z igłoterapii w ATMIS

  Prawdopodobnie mamy najlepsza kadrę szkoleniową w Polsce. Nasi szkoleniowcy pracują na Madryckich uniwersytetach i prowadzą samodzielne praktyki fizjoterapeutyczne. To dlatego w naszych szkoleniach kładziony jest ogromny nacisk na popartą wiedzą praktykę.

  Czy otrzymam certyfikat po zakończeniu kursu w Atmis?

  Tak, każdy z kursantów otrzymuje certyfikat ukończenia kursu organizowanego przez Akademię Atmis.

  Czy otrzymam fakturę za wykupiony kurs?

  Oczywiście, proszę przesłać na naszego firmowego maila dane do faktury, a my wystawimy niezbędne dokumenty.

  Jak mogę zapłacić za szkolenie organizowane przez Atmis?

  Po potwierdzeniu zapisu na szkolenie otrzymasz od nas wszystkie informacje odnośnie danych firmowych takie jak numer konta oraz nasze dane firmowe. W tytule przelewu najlepiej wpisać imię i nazwisko kursanta oraz miejsce i termin szkolenia. Ułatwi nam to identyfikację płatnika i przyspieszy przesłanie potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia na kurs.