Organizujemy kursy dotyczące diagnostyki i terapii pacjentów w ramach Akademii Terapii Manualnej i Igłoterapii Suchej

Nadchodzące szkolenia i kursy

a

Zaawansowane kursy fizjoterapii inwazyjnej

  /  Zaawansowane kursy fizjoterapii inwazyjnej

Kursy zaawansowane neuromodulacja i elektroliza

Tutaj wchodzisz w najnowocześniejszą część fizjoterapii inwazyjnej. Łączysz igłę z prądem, by pracować z bólem (neuromodulacja PENS) i z przewlekłymi tendinopatiami, które nie poddają się klasycznym metodom (elektroliza przezskórna). To techniki, które realnie wyróżniają gabinet — ma je niewielu fizjoterapeutów w Polsce.

Kurs Elektroliza Przezskórna – EPE

Dla kogo: dla fizjoterapeutów, którzy chcą skutecznie leczyć przewlekłe tendinopatie — łokieć tenisisty, kolano skoczka, ścięgno Achillesa, stożek rotatorów i inne oporne przypadki.

Czego się nauczysz: techniki elektrolizy przezskórnej pod kontrolą USG — od oceny zmiany na obrazie, przez prowadzenie igły, po dobór parametrów zabiegu i bezpieczeństwo.

Po tym kursie potrafisz: prowadzić terapię EPE w wybranych tendinopatiach, łącząc ją z odpowiednim programem ćwiczeń.

Czas trwania: 20h

Cena: 2150zł

18 – 19 WRZEŚNIA – GDAŃSK
26 – 27 LISTOPADA – WARSZAWA

Kurs Neuromodulacja Przezskórna PENS

Dla kogo: dla fizjoterapeutów chcących opanować techniki manipulacji o wysokiej prędkości i małej amplitudzie (HVLA).

Czego się nauczysz: bezpiecznego wykonywania manipulacji kręgosłupa metodą HVLA, z naciskiem na technikę i wskazania.

Czas trwania: 20h

Cena: 2150zł

20 – 21 WRZEŚNIA – GDAŃSK
28 – 29 LISTOPADA – WARSZAWA

Przezskórna Elektroliza nie podnosi temperatury tkanek

Kurs Elektroliza Przezskórna (EPE/PNE) – Mięśnie i Więzadła

Dla kogo: dla osób, które chcą rozszerzyć zastosowanie elektrolizy poza ścięgna — na struktury mięśniowe i więzadłowe.

Czego się nauczysz: zastosowania EPE w wybranych patologiach mięśni i więzadeł, z odpowiednimi protokołami i lokalizacjami.

Wymagania wstępne: ukończony kurs elektrolizy przezskórnej (EPE).

Czas trwania: 20h

Cena: 2150zł

22 listopada 2026 – WARSZAWA 

Kurs Neuromodulacja Przezskórna PENS –  moduł zaawansowany

Dla kogo: dla absolwentów kursu PENS, którzy chcą rozszerzyć zakres wskazań i opanować trudniejsze lokalizacje.

Czego się nauczysz: zaawansowanych protokołów neuromodulacji i pracy z bardziej wymagającymi przypadkami.

Wymagania wstępne: ukończony kurs neuromodulacji PENS.

Czas trwania: 20h

Cena: 2000zł

Nowe Terminy wkrótce

Pakiet kursów  Elektroliza Przezskórna EPE + Neuromodulacja przezskórna PENS

Dla kogo: dla zdecydowanych — tych, którzy chcą opanować dwie najmocniejsze techniki zaawansowane razem i w korzystniejszej cenie.

Co obejmuje: kurs elektrolizy przezskórnej (EPE) oraz kurs neuromodulacji PENS w jednym pakiecie. EPE adresuje strukturę (tendinopatie), PENS — leczenie bólu. Razem dają najpełniejszy warsztat fizjoterapii inwazyjnej.

Korzyść: oszczędzasz 350zł

Czas trwania: 20h +20h

Cena: 2150zł+2150zł=4300  PROMOCJA 3950zł

18 – 21 WRZEŚNIA – GDAŃSK
26 – 29 LISTOPADA – WARSZAWA