Organizujemy kursy dotyczące diagnostyki i terapii pacjentów w ramach Akademii Terapii Manualnej i Igłoterapii Suchej

Nadchodzące szkolenia i kursy

Pakiet Elektroliza + Neuromodulacja

Pakiet Elektroliza + Neuromodulacja

Prowadzący:
Miejsca szkolenia:
Elektroliza przezskórna i neuromodulacja

Informacje o szkoleniu

Pakiet kursów  Elektroliza Przezskórna EPE + Neuromodulacja przezskórna PENS

Czas trwania: 20h +20h

Cena: 1900zł+1900zł=3800 PROMOCJA 3600zł

Termin Warsztatów:

27 czerwca – 30 czerwca – WARSZAWA

20 września – 23 września – GDAŃSK

21 listopada – 24 listopada – WARSZAWA | Prowadzący dr Ricardo Ortega Santiago 

Kto może uczestniczyć w szkoleniu:

Fizjoterapeuci, studenci fizjoterapii, lekarze, studenci medycyny

Dlaczego kurs Elektrolizy Przezskórnej jest ci potrzebny?

Procesy zwyrodnieniowe ścięgna występują bardzo często zarówno w kontekście sportowym jak i zawodowym. Zwiększająca się liczba badań naukowych popiera i uzasadnia stosowanie technik elektrolizy przezskórnej u pacjentów z tendinopatiami. Celem elektrolizy będzie poprawa stanu klinicznego pacjenta i wspomaganie regeneracji tkanki ścięgnistej.

Kurs Elektrolizy Przezskórnej EPE (Electrolisis Percutánea Ecoguiada®) stanowi uzupełnienie codziennej pracy fizjoterapeuty w pracy z pacjentami z tendinopatiami. Dzięki szkoleniu Elektrolizy Przezskórnej (Electrolisis Percutánea Ecoguiada®), fizjoterapeuta/lekarz będzie dysponował skuteczniejszym narzędziem w leczeniu procesów zwyrodnieniowych i zapalnych ścięgien.

Dlaczego kurs Neuromodulacji Przezskórnej jest ci potrzebny?

Układ nerwowy kontroluje wszystkie funkcje naszego ciała. Składa się z neuronów, te są połączone między sobą w celu wysyłania informacji od obwodu do ośrodka i odwrotnie. Poprawne funkcjonowanie organizmu człowieka jest zależne od ilości tych połączeń i dobrego ich funkcjonowania.

Układ nerwowy działa na zasadzie bioelektryczności (energia elektryczna uwalniająca się w wyniku reakcji biochemicznych). Potencjały bioelektryczne mogą mieć różny kierunek, tj. od obwodowego układu nerwowego do ośrodkowego układu nerwowego lub odwrotnie. Mając na uwadze te zależności, postały różne metody oparte na elektrostymulacji, celem tych metod może być na przykład modulacja dolegliwości bólowych poprzez stymulację elektryczną okolic nanerwia.

Masz pytania dotyczące kursu? Porozmawiajmy!

Zapisz się!

  Wybierz termin kursu


  Administratorem Twoich danych osobowych jest: ATMIS SUPPLIES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Stary Nart 58, kod pocztowy 37-430, wpisana do Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0001088437, NIP 6020148246, REGON 527793633

  FAQ

  Jak zapisać się na kurs?

  Lista wszystkich aktualnych szkoleń w Akademii Atmis jest dostępna w zakładce Szkolenia. Wybierz to, które Cię interesuje, sprawdź zakres szkolenia, cenę, termin oraz lokalizację. Jeśli jesteś zainteresowany, wypełnij formularz i  “Wyślij zgłoszenie”. Jeśli masz dodatkowe pytania, zadzwoń +48-881-755-481.

  Dlaczego wybrać szkolenia z igłoterapii w ATMIS

  Prawdopodobnie mamy najlepsza kadrę szkoleniową w Polsce. Nasi szkoleniowcy pracują na Madryckich uniwersytetach i prowadzą samodzielne praktyki fizjoterapeutyczne. To dlatego w naszych szkoleniach kładziony jest ogromny nacisk na popartą wiedzą praktykę.

  Czy otrzymam certyfikat po zakończeniu kursu w Atmis?

  Tak, każdy z kursantów otrzymuje certyfikat ukończenia kursu organizowanego przez Akademię Atmis.

  Czy otrzymam fakturę za wykupiony kurs?

  Oczywiście, proszę przesłać na naszego firmowego maila dane do faktury, a my wystawimy niezbędne dokumenty.

  Jak mogę zapłacić za szkolenie organizowane przez Atmis?

  Po potwierdzeniu zapisu na szkolenie otrzymasz od nas wszystkie informacje odnośnie danych firmowych takie jak numer konta oraz nasze dane firmowe. W tytule przelewu najlepiej wpisać imię i nazwisko kursanta oraz miejsce i termin szkolenia. Ułatwi nam to identyfikację płatnika i przyspieszy przesłanie potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia na kurs.