Organizujemy kursy dotyczące diagnostyki i terapii pacjentów w ramach Akademii Terapii Manualnej i Igłoterapii Suchej

Nadchodzące szkolenia i kursy

Kurs | Ekspert fizjoterapii inwazyjnej

Kurs | Ekspert fizjoterapii inwazyjnej

Prowadzący:

Informacje o szkoleniu

Kurs Ekspert Fizjoterapii Inwazyjnej | Kurs podyplomowy autoryzowany przez Katedrę Terapii Manualnej i Igłoterapii Suchej Uniwersytetu Rey Juan Carlos w Madrycie

Czas trwania: 140h

Cena: 12000 zł

Kto może uczestniczyć w kursie:

Fizjoterapeuci, studenci fizjoterapii, lekarze, studenci medycyny, osteopaci

O kursie

140 godzin kursu, podczas których nauczysz się poprawnego i bezpiecznego wykorzystywania technik fizjoterapii inwazyjnej, takich jak: igłoterapia sucha – suche igłowanie, neuromodulacja przezskórna i elektroliza przezskórna, stosowanych w leczeniu bólu i dysfunkcji mięśniowo – szkieletowych. W celu zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa, techniki będą przedstawiane i wykonywane pod kontrolą USG.

Kurs Ekspert Fizjoterapii Inwazyjnej kładzie nacisk na najnowsze doniesienia naukowe w dziedzinie igłoterapii suchej, neuromodulacji przezskórnej, elektrolizy przezskórnej i zastosowania ultrasonografii w fizjoterapii. Nasi wykładowcy posiadają duże doświadczenie kliniczne i są aktywni na polu badań naukowych.

Dyplom

Po zakończeniu kursu możliwość uzyskania dyplomu autoryzowanym przez dr Cesar Fernandez de las Penas z Uniwersytetu Rey Juan Carlos w Madrycie (URJC) w cenie 300 €.

Szkolenia będące częścią kompleksowego kursu Ekspert Fizjoterapii Inwazyjnej:

Igłoterapia Sucha - Suche Igłowanie - moduł podstawowy (20 godzin) - Prowadzący: Mateusz Kobylarz

Igłoterapia Sucha - Suche Igłowanie - moduł zaawansowany (20 godzin) - Prowadzący: dr Ricardo Ortega Santiago, Mateusz Kobylarz

USG dla fizjoterapeutów - ultrasonografia w fizjoterapii inwazyjnej (40 godzin) - Prowadzący: dr Juan Antonio Valera Calero, Vadym Starynets

Igłoterapia Sucha - Suche Igłowanie pod kontrolą USG (20 godzin) - Prowadzący: dr Ricardo Ortega Santiago, Mateusz Kobylarz

Neuromodulacja Przezskórna PENS (20 godzin) - Prowadzący: dr Jose Luis Arias Buria

Elektroliza Przezskórna EPE (20 godzin) - Prowadzący: dr Jose Luis Arias Buria

Ukończenie wszystkich powyższych szkoleń daje prawo do uzyskania dyplomu Eksperta Fizjoterapii Inwazyjnej.

* Kolejność ukończenia powyższych szkoleń nie jest istotna, natomiast ukończenie wszystkich jest warunkiem niezbędnym do uzyskania powyższego tytułu.

* Kurs podyplomowy autoryzowany przez Katedrę Terapii Manualnej i Igłoterapii Suchej Uniwersytetu Rey Juan Carlos w Madrycie

Dlaczego Ekspert Fizjoterapii Inwazyjnej?

Tak zwana fizjoterapia inwazyjna odgrywa istotną rolę w konserwatywnym leczeniu bólu i przywracaniu funkcji układu mięśniowo – szkieletowego. W ostatnich latach, mamy do czynienia z dużym rozwojem technik uwzględniających użycie igły. Mamy tu na myśli zarówno techniki gdzie używa się samych igieł jako czynnika fizycznego, jak i technik gdzie używa się igły w połączeniu z prądem. Wykładowcami Kursu Ekspert Fizjoterapii Inwazyjnej organizowanego przez naszą Akademię są wyłącznie specjaliści z wieloletnim doświadczeniem klinicznym i naukowym. Korzystając z ich doświadczenia i wiedzy wprowadzisz swoją praktykę zawodową na wyższy poziom!

Masz pytania dotyczące kursu? Porozmawiajmy!

Zapisz się!

  Chcę dowiedzieć się więcej o:


  Administratorem Twoich danych osobowych jest: ATMIS SUPPLIES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Stary Nart 58, kod pocztowy 37-430, wpisana do Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0001088437, NIP 6020148246, REGON 527793633

  FAQ

  Jak zapisać się na kurs?

  Lista wszystkich aktualnych szkoleń w Akademii Atmis jest dostępna w zakładce Szkolenia. Wybierz to, które Cię interesuje, sprawdź zakres szkolenia, cenę, termin oraz lokalizację. Jeśli jesteś zainteresowany, wypełnij formularz i  “Wyślij zgłoszenie”. Jeśli masz dodatkowe pytania, zadzwoń +48-881-755-481.

  Dlaczego wybrać szkolenia z igłoterapii w ATMIS

  Prawdopodobnie mamy najlepsza kadrę szkoleniową w Polsce. Nasi szkoleniowcy pracują na Madryckich uniwersytetach i prowadzą samodzielne praktyki fizjoterapeutyczne. To dlatego w naszych szkoleniach kładziony jest ogromny nacisk na popartą wiedzą praktykę.

  Czy otrzymam certyfikat po zakończeniu kursu w Atmis?

  Tak, każdy z kursantów otrzymuje certyfikat ukończenia kursu organizowanego przez Akademię Atmis.

  Czy otrzymam fakturę za wykupiony kurs?

  Oczywiście, proszę przesłać na naszego firmowego maila dane do faktury, a my wystawimy niezbędne dokumenty.

  Jak mogę zapłacić za szkolenie organizowane przez Atmis?

  Po potwierdzeniu zapisu na szkolenie otrzymasz od nas wszystkie informacje odnośnie danych firmowych takie jak numer konta oraz nasze dane firmowe. W tytule przelewu najlepiej wpisać imię i nazwisko kursanta oraz miejsce i termin szkolenia. Ułatwi nam to identyfikację płatnika i przyspieszy przesłanie potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia na kurs.

  Members

  Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. Duis sed odio sit amet nibh vulputate cursus a sit amet mauris. Morbi accumsan ipsum velit. Nam nec tellus a odio tincidunt auctor a ornare odio. Sed non mauris vitae erat consequat auctor eu in elit.

  Total number of students in course: