Organizujemy kursy dotyczące diagnostyki i terapii pacjentów w ramach Akademii Terapii Manualnej i Igłoterapii Suchej

Nadchodzące szkolenia i kursy

a

Mateusz Kobylarz

  /  Mateusz Kobylarz

Mateusz Kobylarz

Założyciel Akademii Terapii Manualnej i Igłoterapii Suchej – ATMIS

Prowadzi szkolenia z zakresu igłoterapii suchej i fizjoterapii otolaryngologicznej.

Mateusz Kobylarz, PT,MSc,PhD Candidate

Fizjoterapeuta – Uniwersytet Rey Juan Carlos w Madrycie (2014). W 2015 roku ukończył studia podyplomowe z zakresu Ortopedycznej Terapii Manualnej i Igłoterapii Suchej na Universidad Rey Juan Carlos w Madrycie, pod okiem dra Fernandez de las Peñas. Prowadzi szkolenia z zakresu Igłoterapii Suchej od 2015 roku. Master of Science (MSc) Neurocontrol Motor – Uniwersytet Rey Juan Carlos w Madrycie (2023).

W trakcie studiów doktoranckich w Międzynarodowej Szkole Doktoranckiej URJC (od 2023 – 2026). Prowadzi lub współprowadzi szkolenia: USG dla fizjoterapeutów (2023), Neuromodulacja Przezskórna PENS (2021 – Polska; 2023 – Holandia) i Elektroliza Przezskórna (2021).
Pracował w Madrycie w prywatnej klinice fizjoterapii i z drużyną piłkarzy ręcznych w latach 2013-2015. Od 2015 pracuje z pacjentami w Krakowie i Nowym Targu.

Założyciel ATMIS – Akademii Terapii Manualnej i Igłoterapii Suchej (2018) oraz Dry Needling Polska (2015). Wiceprezes Polskiego Stowarzyszenia Fizjoterapii Inwazyjnej. Autor publikacji naukowych w czasopismach o wysokim współczynniku wpływu impact factor.

Wykształcenie

Uniwersytet Rey Juan Carlos w Madrycie – Fizjoterapeuta

Uniwersytet Rey Juan Carlos w Madrycie – Master of Science (MSc) Neurocontrol Motor

Doświadczenie

Autor publikacji naukowych. Założyciel Akademii Terapii Manualnej I Igłoterapii Suchej – ATMIS. Prowadzi szkolenia z zakresu igłoterapii suchej. Asystuje na szkoleniach Neuromodulacji Przezskórnej PENS, Elektrolizy Przezskórnej EPE i USG dla fizjoterapeutów.

User registration

You don't have permission to register

Reset Password