Organizujemy kursy dotyczące diagnostyki i terapii pacjentów w ramach Akademii Terapii Manualnej i Igłoterapii Suchej

Nadchodzące szkolenia i kursy

Webinar “Neuromodulacja Przezskórna PENS – co to jest?”

Webinar “Neuromodulacja Przezskórna PENS – co to jest?”

Prowadzący:

Informacje o szkoleniu

Webinar “Neuromodulacja Przezskórna PENS – co to jest?”

Cena: BEZPŁATNY

Termin Szkolenia:

12 MARCA 2024 godzina 20:00 – ONLINE

Kto może uczestniczyć w szkoleniu:

Fizjoterapeuci, studenci fizjoterapii, lekarze, studenci medycyny, osteopaci

Szczegółowe informacje o webinarze

Webinar Neuromodulacja Przezskórna PENS – co to jest?
Neuromodulacja Przezskórna PENS zyskuje stopniowo popularność również w Polsce. Pytanie jednak, co to właściwie jest? Przeszukując pubmed możemy natrafić na różne hasła, takie jak: percutaneous neuromodulation, percutaneous electrical nerve stimulation, ultrasound-guided percutaneous neuromodulation, neuromodulation i wiele innych. Podczas tego webinaru postaramy się przebrnąć przez ten gąszcz pojęć. Omówimy początki tej metody, różne koncepcje, protokoły, dawkowania, aparaty i, przede wszystkim, sprawdzimy tę metodę pod kątem jej skuteczności w świetle badań naukowych. Oczywiście nie zabraknie części Q&A, żeby odpowiedzieć na wszystkie wasze pytania!

Webinarium odbędzie się 12 marca o 20:00. Jednak będzie dostępny w dogodnym dla Ciebie czasie. Dla uczestników, którzy z różnych przyczyn nie będą mogli w nim uczestniczyć, oferujemy nagranie, które będzie dostępne przez 30 dni. Koszt uczestnictwa w webinarium jest DARMOWY.
Prowadzący webinar to Mateusz Kobylarz, PT,MSc,PhD Candidate. W 2015 roku ukończył studia podyplomowe z zakresu Ortopedycznej Terapii Manualnej i Igłoterapii Suchej na Universidad Rey Juan Carlos w Madrycie, pod okiem dra Fernandez de las Peñas. Prowadzi szkolenia z zakresu Igłoterapii Suchej od 2015 roku. Master of Science (MSc) Neurocontrol Motor – Uniwersytet Rey Juan Carlos w Madrycie (2023). W trakcie studiów doktoranckich w Międzynarodowej Szkole Doktoranckiej URJC (od 2023 – 2026). Prowadzi lub współprowadzi również szkolenia: USG dla fizjoterapeutów (2023), Neuromodulacja Przezskórna PENS (2021 – Polska; 2023 – Holandia) i Elektroliza Przezskórna (2021) Pracował w Madrycie w prywatnej klinice fizjoterapii i z drużyną piłkarzy ręcznych w latach 2013-2015. Od 2015 pracuje z pacjentami w Krakowie i
Nowym Targu. Założyciel ATMIS – Akademii Terapii Manualnej i Igłoterapii Suchej (2018) oraz Dry Needling Polska (2015). Autor publikacji naukowych dotyczących punktów spustowych i ultrasonografii w czasopismach naukowych o wysokim współczynniku wpływu Impact Factor.

Masz pytania dotyczące webinaru i naszych szkoleń? Porozmawiajmy!

Zapisz się!

  Wybierz termin kursu


  Administratorem Twoich danych osobowych jest: Mateusz Kobylarz Dry Needling Polska, NIP: 6793141654, z siedzibą: ul. Kowaniec 163; 34-400 Nowy Targ

  FAQ

  Jak zapisać się na kurs?

  Lista wszystkich aktualnych szkoleń w Akademii Atmis jest dostępna w zakładce Szkolenia. Wybierz to, które Cię interesuje, sprawdź zakres szkolenia, cenę, termin oraz lokalizację. Jeśli jesteś zainteresowany, wypełnij formularz i  “Wyślij zgłoszenie”. Jeśli masz dodatkowe pytania, zadzwoń +48-881-755-481.

  Dlaczego wybrać szkolenia z igłoterapii w ATMIS

  Prawdopodobnie mamy najlepsza kadrę szkoleniową w Polsce. Nasi szkoleniowcy pracują na Madryckich uniwersytetach i prowadzą samodzielne praktyki fizjoterapeutyczne. To dlatego w naszych szkoleniach kładziony jest ogromny nacisk na popartą wiedzą praktykę.

  Czy otrzymam certyfikat po zakończeniu kursu w Atmis?

  Tak, każdy z kursantów otrzymuje certyfikat ukończenia kursu organizowanego przez Akademię Atmis.

  Czy otrzymam fakturę za wykupiony kurs?

  Oczywiście, proszę przesłać na naszego firmowego maila dane do faktury, a my wystawimy niezbędne dokumenty.

  Jak mogę zapłacić za szkolenie organizowane przez Atmis?

  Po potwierdzeniu zapisu na szkolenie otrzymasz od nas wszystkie informacje odnośnie danych firmowych takie jak numer konta oraz nasze dane firmowe. W tytule przelewu najlepiej wpisać imię i nazwisko kursanta oraz miejsce i termin szkolenia. Ułatwi nam to identyfikację płatnika i przyspieszy przesłanie potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia na kurs.