Organizujemy kursy dotyczące diagnostyki i terapii pacjentów w ramach Akademia Terapii Manualnej i Igłoterapii Suchej

Nadchodzące szkolenia i kursy

Suche igłowanie blizn i bliznowców

| Czym są blizny, jak powstają, jaki jest ich rodzaj | Skóra i jej budowa w kontekście możliwości pracy na bliznach metodą suchego igłowania. | Co robimy igłą dla blizny? (o głębokości wkłucia) | W jakim stadium rozpocząć pracę z blizną za pomocą igieł. | Jak badać bliznę aby kwalifikować ją do pracy metodą suchego igłowania – wskazania/.p.wskazania | Rodzaje igieł – kiedy i jaką wybrać. | Gdzie i jak najpraktyczniej okuć bliznę – technika wkłucia, techniczne zagadnienia pracy igłą – odwroty, pociąganie. | Część praktyczna z pacjentem

Suche igłowanie blizn i bliznowców

Miejsca szkolenia:

Informacje o szkoleniu

Suche Igłowanie w dysfunkcji blizn i bliznowców

Czas trwania: 8h

Cena: 700zł

Termin Warsztatów:

26 SIERPNIA 2023 – WARSZAWA

27 SIERPNIA 2023 – WARSZAWA

16 WRZEŚNIA 2023 – KRAKÓW

17 WRZEŚNIA 2023 – KRAKÓW

Kto może uczestniczyć w szkoleniu:

Fizjoterapeuci, studenci fizjoterapii, kosmetolodzy, lekarze

Prowadząca o szkoleniu:

“Podczas warsztatów proponuję terapię blizn i bliznowców, wg własnej koncepcji.  Została ona stworzona w oparciu o wiedzę zdobytą w trakcie kursów podstawowego i zaawansowanego, ukończonych w 2015roku, a następnie doskonalona  w indywidualnej pracy z pacjentem w gabinecie Verde fizjo.

Bardzo dobre efekty pracy igłą oraz mnogość pacjentów pourazowych, pooperacyjnych, zachęciły mnie do dalszego poszukiwania rozwiązań dla trudnych i nierokujących blizn.

Koncepcja fizjoterapii blizn i bliznowców metodą suchego igłowania ma już 5 lat i jest przeze mnie stale rozwijana, udoskonalana, a efekty mojej pracy możesz zobaczyć podczas prezentacji przypadków w części teoretycznej warsztatu.

Uczestnicząc dowiesz się, czym są blizny, jak powstają, co ma wpływ na ich kształtowanie się i zaburzenia. Porozmawiamy o bliznach z jakimi mamy do czynienia w naszych miejscach pracy, tak aby nie było już wątpliwości z jakimi bliznami i kiedy możesz rozpocząć pracę za pomocą techniki scar dryneedling. Nauczysz się posługiwać igłą, a także poznasz różne ich rodzaje. Warsztaty składają się z części teoretycznej, jak również praktycznej pracy z pacjentem.”

Monika Piegdoń

Masz pytania dotyczące warsztatów? Porozmawiajmy!

Zapisz się!

    Wybierz termin kursu


    Administratorem Twoich danych osobowych jest: Mateusz Kobylarz Dry Needling Polska, NIP: 6793141654, z siedzibą: ul. Kowaniec 163; 34-400 Nowy Targ

    FAQ

    Jak zapisać się na kurs?

    Lista wszystkich aktualnych szkoleń w Akademii Atmis jest dostępna w zakładce Szkolenia. Wybierz to, które Cię interesuje, sprawdź zakres szkolenia, cenę, termin oraz lokalizację. Jeśli jesteś zainteresowany, wypełnij formularz i  “Wyślij zgłoszenie”. Jeśli masz dodatkowe pytania, zadzwoń +48-881-755-481.

    Dlaczego wybrać szkolenia z igłoterapii w ATMIS

    Prawdopodobnie mamy najlepsza kadrę szkoleniową w Polsce. Nasi szkoleniowcy pracują na Madryckich uniwersytetach i prowadzą samodzielne praktyki fizjoterapeutyczne. To dlatego w naszych szkoleniach kładziony jest ogromny nacisk na popartą wiedzą praktykę.

    Czy otrzymam certyfikat po zakończeniu kursu w Atmis?

    Tak, każdy z kursantów otrzymuje certyfikat ukończenia kursu organizowanego przez Akademię Atmis.

    Czy otrzymam fakturę za wykupiony kurs?

    Oczywiście, proszę przesłać na naszego firmowego maila dane do faktury, a my wystawimy niezbędne dokumenty.

    Jak mogę zapłacić za szkolenie organizowane przez Atmis?

    Po potwierdzeniu zapisu na szkolenie otrzymasz od nas wszystkie informacje odnośnie danych firmowych takie jak numer konta oraz nasze dane firmowe. W tytule przelewu najlepiej wpisać imię i nazwisko kursanta oraz miejsce i termin szkolenia. Ułatwi nam to identyfikację płatnika i przyspieszy przesłanie potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia na kurs.

    Program kursu

    | Czym są blizny, jak powstają, jaki jest ich rodzaj | Skóra i jej budowa w kontekście możliwości pracy na bliznach metodą suchego igłowania. | Co robimy igłą dla blizny? (o głębokości wkłucia) | W jakim stadium rozpocząć pracę z blizną za pomocą igieł. | Jak badać bliznę aby kwalifikować ją do pracy metodą suchego igłowania – wskazania/.p.wskazania | Rodzaje igieł – kiedy i jaką wybrać. | Gdzie i jak najpraktyczniej okuć bliznę – technika wkłucia, techniczne zagadnienia pracy igłą – odwroty, pociąganie. | Część praktyczna z pacjentem

    Members

    Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. Duis sed odio sit amet nibh vulputate cursus a sit amet mauris. Morbi accumsan ipsum velit. Nam nec tellus a odio tincidunt auctor a ornare odio. Sed non mauris vitae erat consequat auctor eu in elit.

    Total number of students in course: